Forum o djeci,roditeljima i budućim roditeljima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima!

2 posters

Go down

Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima! Empty Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima!

Postaj by dany 15.02.09 21:03

Ovo ne sme da ostane bez paznje!
Neki kostarikanski "umetnik" nasao je na ulici bezkucnog psa, vezao je ga za zid u umetnickoj galeriji u Nikaragua (Juzna Amerika),da bi posetioci galerije mogli uzivo da gledajau kako pas umire od gladi i zedji. Ovo se desilo u augustu 2007. U potrazi psa njemu su pomogli klinci, koji su posle dobili pare od "umetnika"-ubice.
Tokom nekoliko dana zivotinja se mucila, dok nije najzad jadno kuce umrlo pored zida, u galeriji. Neki posetioci su trazili da ce kuce pusti, ali njihove molbe su bili odbijene direkcijom galerije.
Ali i to nije sve!
Prestizno Centralno americko Biennale nije osudilo ovu akciju, nego su trazili DA TAJ 'UMETNIK' PONOVI SVOJE REMEK-DELO 2008. GODINE NA BIENNALE u HONDURASU.
Ime tog umetnika je Guillermo Habacuc Vargas. Pas se zvao Natividad (prevedeno sa spanskog - "Bozic" ili "rodjenje")
ONI KOJI SMATRAJU OVU AKCIJU SUROVOM I MANIFESTACIJOM NE HUMANOG ODNOSA PREMA ZIVOTINJAMA MOLIM VAS DA POTPISETE OVU PETICIJU, KOJA CE BITI POSLATA NA ADRECU DIREKCIJE BIENNALE SA ZAHTEVOM DA BI OVA AKCIJA BILA ZABRANJENA. ZA SADA POD OVOM PETICIJOM SE PRIJAVILO VISE OD 2 MILIUNA LJUDI.
http://www.petitiononline.com/13031953/petition-sign.html
Peticija je na spanskom, zato za one koje ne znaju evo objasnjenje:
Name - ime
Email Address - vas mail
Ciudad / Localidad - grad ili selo
Pais - drzava

Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima! N1358811


Izvor:Facebook


Zadnja promjena: dany; 15.02.09 21:07; ukupno mijenjano 2 put/a.
dany
dany
Administrator
Administrator

Gender : Female
Broj postova : 3388
Age : 46
Lokacija : Čakovec
Zanimanje : Poljoprivredni tehničar
Kako ste saznali za ovaj forum : Ovo je moj forum
Država : Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima! Croati12
Bodovi aktivnosti : 1237
Registration date : 06.06.2008

https://nasa-djeca-i-mi.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima! Empty Re: Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima!

Postaj by dany 15.02.09 21:05

što je ovo tužno i jadno od ljudi koji to rade..
azdaja azdaja shu
dany
dany
Administrator
Administrator

Gender : Female
Broj postova : 3388
Age : 46
Lokacija : Čakovec
Zanimanje : Poljoprivredni tehničar
Kako ste saznali za ovaj forum : Ovo je moj forum
Država : Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima! Croati12
Bodovi aktivnosti : 1237
Registration date : 06.06.2008

https://nasa-djeca-i-mi.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima! Empty Re: Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima!

Postaj by djole 27.08.10 22:57


Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima! 81645399

žena koja bacila mačka u kantu premašila skandalima



Britanska žena, bila je iznenađena u srijedu zbog nasilne kampanje protiv njenog postupka , nakon emitiranja video prikazuje bacanje mačka u kantu za smeće.
Marija Bale,radnica bank od 45 godina, žive u Coventry u središnjoj Engleskoj, rekla je to sto je uradila sa mackom je jednostavno "kao šala" i ne razumijem "zašto je bilo mnogo buke," intervjuirao tabloid The Sun.
"To je samo mačka", bila je iznenađena britanjkinja koja je spopadnuta sa strane onih koji stite zivotinje.

Mačka zove Lola, je bila zarobljena u plastičnoj kanti za smeće do 15 sata prije nego sto su je nasli njeni vlasnici Darryl i Stephanie Mann, koji su culi svoju macku kako mijauce.
Oni su sve otkrili to što se dogodilo sa njihovom mačkom dok su gledali video,kamera koja je postavljene ispred svoje kuće, i ogorčeni, odlučili distribuirati na Internetu.
Video je izazvao nasilne kampanje na društvene mreže u položaju Facebook. Jedna stranica poziva na "smrt Mariji Bale" sa komentara iz nekoliko zemalja. Bacanje mačka u smeće « Lola" je privuklo gotovo 4000 navijača.

Zena je Objasnila je da je primijetila mačku, iduci prema kuci , umorna od posla , nezna sta joj je palo na pamet da to uradi , ali sam odjednom pomislila da bi bilo smiješno da je stavim u kantu za smeće, koja je uz mene."
"to je za mene stvarno gest kao šala, mislila sam da je smiješno. Nisam razmisljala d ace da se zaglavi. Očekivila sam da ce uspeti da se izvuce iz otpada."
Lokalna policija je rekla da Marija Bale nije počinila prekršaj, ali Kraljevsko društvo za zaštitu životinja (RSPCA) je pokrenulo istragu i planira na sud.

djole
Početnik
Početnik

Gender : Male
Broj postova : 14
Age : 63
Lokacija : Pennsylvania
Zanimanje : Kuhar
Kako ste saznali za ovaj forum : Google
Bodovi aktivnosti : 16
Registration date : 14.11.2009

[Vrh] Go down

Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima! Empty Re: Ko ima dusu, pomozite! Samo podpisite peticiju i prosljedite drugima!

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.