Forum o djeci,roditeljima i budućim roditeljima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Petra se u 2 dana promijenila

3 posters

Go down

Petra se u 2 dana promijenila Empty Petra se u 2 dana promijenila

Postaj by Luny 03.11.08 23:51

Od kada se rodila stalno je svukuda vodimo, cijelo ljeto smo bili na moru s njom, na ljetnim feštama i karnevalu među hrpom ljudi, na rođendanima... Svi su je nosili, igrali se s njom i NIKAD nije plakala. Ali koliko god smo je vukli sa sobom obavezno smo svaka dva tjedna sami išli van i Petra bi tada ostala kod moje mame ili sestre na spavanju i tek drugi dan bi došli po nju i sve bi bilo super.
U subotu je moja sestra uzela Petru i odvela je na nekakav rođendan jednom dečkiću i toliko je plakala da smo morali ići po nju. Kada nas je moja sestra nazvala moj muž nije vjerovao da Petra plače, jer je oduvijek bilo što više ljudi a pogotovo djece njoj je bolje. I sad neće kod nikoga nego samo meni. Kad se muž igra s njom ili je čuva i to je u redu ali ako se rasplače samo je ja mogu umiriti i samo meni pruža rukice. I čim je uzmem odmah se smije i vrišti. Ne znam što joj je odjednom i koliko će to trajati. 22. moramo na pir i moja sestra će je čuvati pa me sad jako strah kako će to izgledati.
Luny
Luny
Moderator
Moderator

Gender : Female
Broj postova : 143
Age : 45
Lokacija : ri
Bodovi aktivnosti : 28
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

Petra se u 2 dana promijenila Empty Re: Petra se u 2 dana promijenila

Postaj by dany 03.11.08 23:57

To se dešava i tako je još uvijek kod mene..Petra je počela shvaćati riječ roditelji i njihovu ulogu..počela je razlikovati ljude i vezati se uz vas,a najviše uz mamu-tebe..sad ti dolaze trenuci kad nebude mogla bez tebe,jer mama je jedna-nezamjenjiva i njoj jedino vjeruješ..
kad će prestati-nikada..
tvoja malena traži pažnju i nemoj joj uskraćivati ju..
ona sa tim nije zločesta već snalažljiva i otkrila je način kako vas pridobiti da stalno budete u njenoj blizini..
čuvajte Petru i mazite,jer sve vam to bude nadostajalo kad odraste..
Petri puno poljubaca..
dany
dany
Administrator
Administrator

Gender : Female
Broj postova : 3388
Age : 46
Lokacija : Čakovec
Zanimanje : Poljoprivredni tehničar
Kako ste saznali za ovaj forum : Ovo je moj forum
Država : Petra se u 2 dana promijenila Croati12
Bodovi aktivnosti : 1237
Registration date : 06.06.2008

https://nasa-djeca-i-mi.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Petra se u 2 dana promijenila Empty Re: Petra se u 2 dana promijenila

Postaj by ana 04.11.08 11:13

isto se meni desilo, moj aleksa oce kod svakog i kod svakog ostaje, ali kad je bolestan, kad nije bas raspoložen, kad se udari... samo mama,, ma ni tata ne pomaže... samo mama, mislim da je petrica ukapirala sto znači mama...
ljubac petri ....
ana
ana
Super Moderator
Super Moderator

Gender : Female
Broj postova : 950
Age : 45
Lokacija : Pg
Zanimanje : prvo mama
Kako ste saznali za ovaj forum : dany me pozvala
Država : Petra se u 2 dana promijenila Monten10
Bodovi aktivnosti : 56
Registration date : 29.07.2008

[Vrh] Go down

Petra se u 2 dana promijenila Empty Re: Petra se u 2 dana promijenila

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.