Forum o djeci,roditeljima i budućim roditeljima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevno spavanje?

+2
mellin
Babily
6 posters

Go down

Dnevno spavanje? Empty Dnevno spavanje?

Postaj by Babily 01.11.08 22:50

Moj Filip sada spava po 3 puta dnevno po sat vremena mada to nekad bude i pola sata a nekad dva - kako kada.
Uglavnom probudi se oko 7.30 ujutro i bude budan do 9.00-10.00 i onda odspava malo. Zatim sledi spavanje negde oko 13 sati i sledece oko 16 ili 17h.
Zanima me koliko puta dnevno i po koliko sati spavaju vase bebe? Kako to kod vas funkcionise? :D

Babily
Zlatni član
Zlatni član

Gender : Female
Broj postova : 270
Age : 38
Lokacija : SRB
Bodovi aktivnosti : 0
Registration date : 04.08.2008

[Vrh] Go down

Dnevno spavanje? Empty Re: Dnevno spavanje?

Postaj by mellin 02.11.08 0:27

Mi se ujutro budimo oko 08h zatim se igramo papamo i idemo spavati u 10:30h i onda spava do 12h zatim se opet igramo,prošečemo(ovisno o vremenu)papamo i idemo spavati u 14h do 16H spava......e onda smo budni i uživamo u igri do 19:30 kad se spremamo na spavanje i najkasnije u 20 h nanamo top
mellin
mellin
Zlatni član
Zlatni član

Gender : Female
Broj postova : 212
Age : 41
Lokacija : RI
Zanimanje : med.sestra
Kako ste saznali za ovaj forum : dobila poruku na mail
Bodovi aktivnosti : 0
Registration date : 04.08.2008

[Vrh] Go down

Dnevno spavanje? Empty Re: Dnevno spavanje?

Postaj by saky1 03.11.08 15:30

Mi spavamo dva puta u toku dana po 15min. Ujutru u 8h ustajanje, papanje i igra do 12-13h i spavanje celih 15min. Rucak, igranje,setanje i oko 18h ponovo papanje i dremka 15min. Oko 21h kupanje pa spavanje oko sat i onda oko 01h zaspimo, budimo se pet puta u toku noci da pijemo vodu, sok ili sta vec...
Ma cudo od deteta! happydance
saky1
saky1
Moderator
Moderator

Gender : Female
Broj postova : 580
Age : 45
Lokacija : Zrenjanin,Vojvodina
Zanimanje :
Kako ste saznali za ovaj forum : Dobre vesti brzo putuju!
Država : Dnevno spavanje? Serbia10
Bodovi aktivnosti : 244
Registration date : 16.10.2008

http://www.brzotrz.com

[Vrh] Go down

Dnevno spavanje? Empty Re: Dnevno spavanje?

Postaj by Luny 03.11.08 23:38

Mi se budimo oko 8, pojedemo bocu i onda uz malo njurganja nastavimo spavati do 9 ili 10. I onda nema nikakvog reda kad se umorimo odspavamo oko pola sata (to ja zovem ubijanje oka). Oko 3 puta dnevno po pola sata. Voljela bih da je to duže ali što se može. s druge strane to mi je super jer možemo bilo kad u tijeku dana bilo gdje, Petra spava u kolicima u atu, kod nekog na kauču... I navečer između 8 i 9 idemo u krevetić. Nekad je noć super a nekad se budimo i po 5-6 puta.
Luny
Luny
Moderator
Moderator

Gender : Female
Broj postova : 143
Age : 45
Lokacija : ri
Bodovi aktivnosti : 28
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

Dnevno spavanje? Empty Re: Dnevno spavanje?

Postaj by Mmama 04.11.08 23:51

Babily je napisao/la:Moj Filip sada spava po 3 puta dnevno po sat vremena mada to nekad bude i pola sata a nekad dva - kako kada.
Uglavnom probudi se oko 7.30 ujutro i bude budan do 9.00-10.00 i onda odspava malo. Zatim sledi spavanje negde oko 13 sati i sledece oko 16 ili 17h.
Zanima me koliko puta dnevno i po koliko sati spavaju vase bebe? Kako to kod vas funkcionise? :D

Moja b je isto ovako spavala do 8-og mj,pa onda po 2xdnevno,a sad vec cijelih 1mj spava samo 1x po 1h a ponekad i do 2h.Od kad spava samo 1x na dan ide ranije na spavanje i spava cijelu noc bez budjenja. raspa
Mmama
Mmama
Srebrni član
Srebrni član

Gender : Male
Broj postova : 166
Age : 53
Lokacija : Svicarska
Bodovi aktivnosti : 0
Registration date : 07.08.2008

[Vrh] Go down

Dnevno spavanje? Empty Re: Dnevno spavanje?

Postaj by aneris 08.11.08 17:04

istajanje je oko 7 pa spavanje u 10h do 12 i onda oko 17 do 18 i u 21:30 spava za noć (imamo min 3-4 buđenja po noći)

ako slučajno zaspi kasnije pa spava i poslije 12 - e onda nema više spavanja za taj dan nego ide u krpe u 20:30....
uglavnom premalo za njegovu dob, ali vidim da ima i gorih od njega Wink

aneris
Početnik
Početnik

Gender : Female
Broj postova : 4
Age : 46
Lokacija : predaleko od svih :-(
Bodovi aktivnosti : 0
Registration date : 08.08.2008

[Vrh] Go down

Dnevno spavanje? Empty Re: Dnevno spavanje?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.