Forum o djeci,roditeljima i budućim roditeljima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče

5 posters

Go down

Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Empty Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče

Postaj by dany 09.07.08 14:58

Kako su protekli prvi dani polaska vaše djece u jaslice,vrtić..bilo je suza ili veselje..
dany
dany
Administrator
Administrator

Gender : Female
Broj postova : 3388
Age : 46
Lokacija : Čakovec
Zanimanje : Poljoprivredni tehničar
Kako ste saznali za ovaj forum : Ovo je moj forum
Država : Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Croati12
Bodovi aktivnosti : 1237
Registration date : 06.06.2008

https://nasa-djeca-i-mi.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Empty Re: Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče

Postaj by Palčica 03.08.08 23:59

Imam dvoje djece i moram se pohvaliti da su vrtić odlično prihvatili. Vole druženje, vole dobro papati i bilo je suza kada smo trebali ići kući jer igri nikad kraja. Jedino moja Ljubica ne voli spavati u vrtiću pa me često moli da ne spava jer bi se rađe igrala. O tetama sve najbolje. clap
Palčica
Palčica
Super Moderator
Super Moderator

Gender : Female
Broj postova : 720
Age : 53
Lokacija : Dalmacija
Bodovi aktivnosti : 181
Registration date : 02.08.2008

[Vrh] Go down

Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Empty Re: Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče

Postaj by Magdalena 18.08.08 12:47

Najstarija i srednja kci vrtic su prihvatili super i tete su bile super. Na zalost srednja se nikad nije priviknula kako treba,dobivala je cak i temperaturu .

Magdalena
Moderator
Moderator

Gender : Female
Broj postova : 272
Age : 57
Lokacija : Osijek
Država : Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Croati12
Bodovi aktivnosti : 90
Registration date : 04.08.2008

[Vrh] Go down

Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Empty Re: Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče

Postaj by ana 06.10.08 12:57

Mi smo prezadovoljni, napunio je godinu u avgustu, u početku je bilo malo plača i od bebe i od mame, ali ja sam sada prezadovoljna, on jos bolje i jede i spava, i sam ulazi tamo, širi ruke vaspitačici, i bas je srecan tamo...

I svim mamama savjetujem da vode djecu u jaslice, da ih ne daju bakam, tetkam ili nekim ženama na čuvanje, vrtić je nesto izuzetno, i mame koje smatrate da su djeca mala, i da ih niko ne može čuvati kao vi ili vasa majka.... podjite tamo pa vidite kako im je prije nego se odlučite za upis...
ana
ana
Super Moderator
Super Moderator

Gender : Female
Broj postova : 950
Age : 45
Lokacija : Pg
Zanimanje : prvo mama
Kako ste saznali za ovaj forum : dany me pozvala
Država : Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Monten10
Bodovi aktivnosti : 56
Registration date : 29.07.2008

[Vrh] Go down

Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Empty Re: Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče

Postaj by sexy mamma 10.12.08 21:19

Moja Nata ide u privatni vrtic..mogu samo da se hvalim, prvo o tome kako je prihvatila decu i svoje vrsnjake, a potom i celu ekipu koja radi sa njima..ako ikako budem u mogucnosti upisacu je i u privatnu osnovnu skolu..Da me neko pogresno ne razume,ostavim je ujutru tamo i ne mislim onjoj dok ne dodjem po nju..program ucenja im je famtastican , imaju razne aktivnosti...a pre svega cuvaju decu kao svoju rodjenu
sexy mamma
sexy mamma
VIP
VIP

Gender : Female
Broj postova : 162
Age : 45
Lokacija : Beograd
Zanimanje : novinar
Kako ste saznali za ovaj forum : od gazdarice
Država : Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Serbia10
Bodovi aktivnosti : 9
Registration date : 10.12.2008

[Vrh] Go down

Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Empty Re: Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče

Postaj by ana 11.12.08 11:04

sexy mamma je napisao/la:Moja Nata ide u privatni vrtic..mogu samo da se hvalim, prvo o tome kako je prihvatila decu i svoje vrsnjake, a potom i celu ekipu koja radi sa njima..ako ikako budem u mogucnosti upisacu je i u privatnu osnovnu skolu..Da me neko pogresno ne razume,ostavim je ujutru tamo i ne mislim onjoj dok ne dodjem po nju..program ucenja im je famtastican , imaju razne aktivnosti...a pre svega cuvaju decu kao svoju rodjenu
kod nas je tako u državnim vrticima,čak u jaslicama imaju program to nije samo čuvanje, presvlačenje i hranjenje djece...
skoro smo imali i aktivnosti svi roditelji sa njima, bilo je malo smijesno, ali prelijepo... pravili smo slikovnice, pričice... imamo i fotografije... predivno.
stavit cu vam da vidite.
ana
ana
Super Moderator
Super Moderator

Gender : Female
Broj postova : 950
Age : 45
Lokacija : Pg
Zanimanje : prvo mama
Kako ste saznali za ovaj forum : dany me pozvala
Država : Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Monten10
Bodovi aktivnosti : 56
Registration date : 29.07.2008

[Vrh] Go down

Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Empty Re: Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče

Postaj by sexy mamma 11.12.08 12:08

ana je napisao/la:
sexy mamma je napisao/la:Moja Nata ide u privatni vrtic..mogu samo da se hvalim, prvo o tome kako je prihvatila decu i svoje vrsnjake, a potom i celu ekipu koja radi sa njima..ako ikako budem u mogucnosti upisacu je i u privatnu osnovnu skolu..Da me neko pogresno ne razume,ostavim je ujutru tamo i ne mislim onjoj dok ne dodjem po nju..program ucenja im je famtastican , imaju razne aktivnosti...a pre svega cuvaju decu kao svoju rodjenu
kod nas je tako u državnim vrticima,čak u jaslicama imaju program to nije samo čuvanje, presvlačenje i hranjenje djece...
Hhhehehehe..i mi smo skoro imitirali zeceve..skakali, deca nas jahala, hodali po uzetu..plesali sa balobima..mnogo lepo trio
skoro smo imali i aktivnosti svi roditelji sa njima, bilo je malo smijesno, ali prelijepo... pravili smo slikovnice, pričice... imamo i fotografije... predivno.
stavit cu vam da vidite.
sexy mamma
sexy mamma
VIP
VIP

Gender : Female
Broj postova : 162
Age : 45
Lokacija : Beograd
Zanimanje : novinar
Kako ste saznali za ovaj forum : od gazdarice
Država : Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Serbia10
Bodovi aktivnosti : 9
Registration date : 10.12.2008

[Vrh] Go down

Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče Empty Re: Naša djeca u jaslicama,vrtiću--naše priče

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.