Forum o djeci,roditeljima i budućim roditeljima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako dočekujete goste?

+4
ana
Kastina
Magdalena
Palčica
8 posters

Go down

Kako dočekujete goste? Empty Kako dočekujete goste?

Postaj by Palčica 12.10.08 19:15

Evo, ja ću prva da probijem led.

- kod nas se gosti ne izuvaju izuizev kišnog vremena ili ako oni to inzistiraju (dobiju papuče)
- uvijek u kući imam slatkiša pa ih počastim grickalicama, keksom i sl.(ako nije dogovorena večera)
- volim da mi se gosti najave, ali ako netko dođe nenajavljen uvijek je dobro došao. Ne volim kada mi netko dođe nedjeljom navečer jer se svi spremamo za novi radni tjedan
- u našoj kući se ne puši pa ako netko ne može izdržati bez cigarete puši na balkonu ( možda malo čudno, ali danima ne mogu prozračiti kuću pa mi djeci smeta i sl.)
- volim da mi netko dođe jer sam društven tip
Palčica
Palčica
Super Moderator
Super Moderator

Gender : Female
Broj postova : 720
Age : 53
Lokacija : Dalmacija
Bodovi aktivnosti : 181
Registration date : 02.08.2008

[Vrh] Go down

Kako dočekujete goste? Empty Re: Kako dočekujete goste?

Postaj by Magdalena 12.10.08 20:27

Volim kad gosti skinu cipele,a ne ravno sa ceste u stan ( ipak sutim i prepustim njima da odluce)
kava,sok,grickalice ili keksi je nesto uobicajeno
naravno da volim najavu,rijetko tko i dode bez dogovora
a kod nas se pusi,jer smo i sami pusaci

Magdalena
Moderator
Moderator

Gender : Female
Broj postova : 272
Age : 57
Lokacija : Osijek
Država : Kako dočekujete goste? Croati12
Bodovi aktivnosti : 90
Registration date : 04.08.2008

[Vrh] Go down

Kako dočekujete goste? Empty Re: Kako dočekujete goste?

Postaj by Kastina 12.10.08 22:53

ovako
moji gosti se izuvaju, (ali zavisi od situacije)
ako je neko slavlje onda se ne izuvaju jer nemam toliko papuča , aparket imamo, pa da se ljudi ne prehlade
uvijek ih dočeka nešto za gricnut, bilo štapići, kikiriki, kokice, do kolača s tavana, ...itd.
kod mene se ne puši, a onaj tko ne može izdržati, puši vani
volim kad mi se gosti najave, ali i rjetko tko mi dolazi nenajavljen
eto
:)
Kastina
Kastina
Zlatni član
Zlatni član

Gender : Female
Broj postova : 518
Age : 38
Lokacija : slavonija (Vu)
Zanimanje : zdravstveno laboratorijski teh.
Država : Kako dočekujete goste? Croati12
Bodovi aktivnosti : 20
Registration date : 06.08.2008

[Vrh] Go down

Kako dočekujete goste? Empty Re: Kako dočekujete goste?

Postaj by ana 13.10.08 10:41

e, ja sam sam susta suprotnost, ja ne volim da mi se gosti izuvaju, ja ne volim to radit kad odem negdje, i to mi je malo bez veze... inače volim kad se najave, mada kod nas postoji uvijek mogucnost da neko bane, to je nas mentalitet... i to me uvijek nervira...
inače uvijek poslužim grickalice, kafu, sok.... i voooooooolim se družit.... pusi se jer i mi pusimo.... i ne volim ici gdje se to ne dozvoljava.... Mad :)
u stvari samo volim da idem gdje mogu da se ponasam kao u svoju kucu, ne volim obaveze... i stroga pravila
ana
ana
Super Moderator
Super Moderator

Gender : Female
Broj postova : 950
Age : 45
Lokacija : Pg
Zanimanje : prvo mama
Kako ste saznali za ovaj forum : dany me pozvala
Država : Kako dočekujete goste? Monten10
Bodovi aktivnosti : 56
Registration date : 29.07.2008

[Vrh] Go down

Kako dočekujete goste? Empty Re: Kako dočekujete goste?

Postaj by Luny 17.10.08 10:08

Kod nas se NITKO ne izuva, pa ni mi sami (naravno ako sam cijeli dan doma onda sam u papučama). Puši se jer smo i mi sami pušači ali kad Petra ode spavati, tako da se po noći može prozračiti; inače pušimo vani. Prijatelji koji su nam i susjedi se nikad ne najavljuju,a oni koji žive malo dalje se najave jer znaju da mi često nismo doma.
Obično poslužimo kavu, pivo, vino ili sok i ako se nađe u frižideru nešto narežemo. Obožavamo druženja, često igramo društvene igre ili pogledamo film svi skupa.
Luny
Luny
Moderator
Moderator

Gender : Female
Broj postova : 143
Age : 45
Lokacija : ri
Bodovi aktivnosti : 28
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

Kako dočekujete goste? Empty Re: Kako dočekujete goste?

Postaj by marina_emilie 20.10.08 20:45

Mrzim kad mi gosti ulaze u satn obuveni u cipelama sa kojima su hodali po prljavoj cesti bo g zna gdje sve.Kod nas je obavezno izuvanje i davanje papuca gostima.Posluzim ih sda uobicajenim stavrima grickalice,kolaci(ako ih imam)sok ,kava ili pivo.Inace nisam bas neki drustveni tiopa pa bas i nevoli da mi gosti sjede po par sati i pricaju gluposti jer to smatram gubitkom svog vremena.Par sati gostiju baren jedno mjesecno mi je dosta :D
marina_emilie
marina_emilie
Srebrni član
Srebrni član

Gender : Female
Broj postova : 186
Age : 37
Lokacija : ZAGREB
Bodovi aktivnosti : 16
Registration date : 16.08.2008

[Vrh] Go down

Kako dočekujete goste? Empty Re: Kako dočekujete goste?

Postaj by Mmama 29.10.08 1:00

mi imamo goste skoro svaki dan,svi se uredno najave.MM ima dvije sestre i brata ovdje,a oni imaju po troje odrasle djece i dok se svi izredaju opet iz pocetka.Nekako smo se uhodali da oni k nama dolaze preko tjedna a mi idemo za vikend.Obavezno se izuvaju a i mi isto kad dodjemo k njima.Posluzujem im kavu i kolace(skoro svaki dan pecem nesto)i sokove,dosta cesto narezem mezu.Volim kad mi gosti dodju a isto volim i da mi odemo.Ne zadrzavaju se dugo 2-3h(dolaze oko 17.30) i to je super.Kod nas se pusi u stanu jer nemamo balkon Crying or Very sad
Mmama
Mmama
Srebrni član
Srebrni član

Gender : Male
Broj postova : 166
Age : 53
Lokacija : Svicarska
Bodovi aktivnosti : 0
Registration date : 07.08.2008

[Vrh] Go down

Kako dočekujete goste? Empty Re: Kako dočekujete goste?

Postaj by saky1 29.10.08 16:32

Volim kad mi dodju gosti, svakako se najavljuju pre toga. U kuci je obavezno izuvanje, imam laminat na podu i nemam vremena da ga ribam svaki dan. inace goste uvek posluzim kafom, nekim picem(rakija, pivo, sok)i grickalicama. Ponekad i vecerom. U kuci nije dozvoljeno pusenje, i sama sam pusac pa pusim napolju. Mada niko nam nije do sad zamerio na tom.
saky1
saky1
Moderator
Moderator

Gender : Female
Broj postova : 580
Age : 45
Lokacija : Zrenjanin,Vojvodina
Zanimanje :
Kako ste saznali za ovaj forum : Dobre vesti brzo putuju!
Država : Kako dočekujete goste? Serbia10
Bodovi aktivnosti : 244
Registration date : 16.10.2008

http://www.brzotrz.com

[Vrh] Go down

Kako dočekujete goste? Empty Re: Kako dočekujete goste?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.