Forum o djeci,roditeljima i budućim roditeljima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

da li ste strogi prema svojoj djeci ?

3 posters

Go down

da li ste strogi prema svojoj djeci ? Empty da li ste strogi prema svojoj djeci ?

Postaj by Gost 26.09.08 8:17

uglavnom...da li im previše dopuštate ili ste sve sveli u nekakve normalne okvire...mi im baš ne dozvoljavamo da rade sve što si zamisle..mislim četiri ih je i da dozvoljavamo sve popeli bi nam se na vrh glave bonk ...uglavnom uveli smo neka pravila...i toga se i mi i oni pridržavaju...

Gost
Gost


[Vrh] Go down

da li ste strogi prema svojoj djeci ? Empty Re: da li ste strogi prema svojoj djeci ?

Postaj by Luny 26.09.08 23:07

Ja bih htjela biti stroga, tj. htjela bih da se zna neki red ali još ćemo vidjeti dok P. malo poraste kako će to biti.
Za sad sam uspjela uvesti red kod spremanja na spavanje. Presvlačenje, boca, pola sata igranja, vreća za spavanje i u krevetić. I nema uspavljivanja. Ostane sama u sobi i svakih pet min je odem pogledati i uglavnom kroz 20-min sama zaspe.
Luny
Luny
Moderator
Moderator

Gender : Female
Broj postova : 143
Age : 45
Lokacija : ri
Bodovi aktivnosti : 28
Registration date : 17.08.2008

[Vrh] Go down

da li ste strogi prema svojoj djeci ? Empty Re: da li ste strogi prema svojoj djeci ?

Postaj by Magdalena 27.09.08 9:35

Eh,za svakog je strogoca nesto drugo.Ja npr.od svojih trazim spremanje igracaka ,2x tjedno soba (Sara),obavezno svi prisutni na rucku i veceri, izlasci preko radnog tjedna do 21 ( Sara),Magdalena u krevet u 2o...eto to je ono najvaznije.

Magdalena
Moderator
Moderator

Gender : Female
Broj postova : 272
Age : 57
Lokacija : Osijek
Država : da li ste strogi prema svojoj djeci ? Croati12
Bodovi aktivnosti : 90
Registration date : 04.08.2008

[Vrh] Go down

da li ste strogi prema svojoj djeci ? Empty Re: da li ste strogi prema svojoj djeci ?

Postaj by Palčica 12.10.08 18:35

Strogoća??? Ima raznih mjerila, ali mislim da se držim dogovorenih normi ponašanja i od toga rijetko kad odustajem. Sin mi kaže da sam stroga jer njegovi vršnjaci izlaze duže i sl., ali mene ne zanimaju drugi, nego samo on i njegovo SUTRA.
Palčica
Palčica
Super Moderator
Super Moderator

Gender : Female
Broj postova : 720
Age : 53
Lokacija : Dalmacija
Bodovi aktivnosti : 181
Registration date : 02.08.2008

[Vrh] Go down

da li ste strogi prema svojoj djeci ? Empty Re: da li ste strogi prema svojoj djeci ?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.