Forum o djeci,roditeljima i budućim roditeljima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pokloni za Valentinovo

4 posters

Go down

Pokloni za Valentinovo Empty Pokloni za Valentinovo

Postaj by dany 06.02.09 13:13

Pokloni za Valentinovo

Izaberite pravi poklon za Valentinovo ovisno o ozbiljnosti veze.

Postoji velika razlika pri izboru poklona jeste li na samom početku veze ili ste u braku.
Pokloni za Valentinovo – za parove na samom početku koji još nisu u vezi
U ovoj fazi najvažnije je poklonom pokazati partneru da znate nešto o njemu, obzirom na kratko vrijeme koje se poznajete. Kupiti nove skije osobi koja mrzi hladnoću je najgora stvar koju možete napraviti, bez obzira na to što su skije iznimno skup poklon. Radije se odlučite za nešto jednostavno, ali nešto što će pokazati kako već poznajete njegov ukus. Npr. kupite CD omiljene grupe, bombonjeru ili ulaznice za utakmicu kluba za koji navija.
Pokloni za Valentinovo – za parove u poluozbiljnoj vezi
Ako još niste razgovarali s partnerom o ozbiljnosti vaše veze vrijeme je da pošaljete pozitivan signal kojim ćete dati do znanja kako želite da vaša veza potraje. Najbolji način je da rezervirate nešto zajedničko unaprijed za slijedeći mjesec. Može se raditi o zajedničkom odlasku u wellness centar ili ulaznicama za premijeru neke predstave ili koncerta. Na taj način ćete pokazati kako u vašim planovima nema nikog drugog.
Pokloni za Valentinovo – za parove koji su u vezi
Ako postoji vrijeme kada trebate malo napuhati poklon to je kada ste u vezi. Ne govorimo o trošenju toliko novaca i poklonu za koji ćete kredit otplaćivati cijeli život, ali nemojte štedjeti. Nakit ili zajednički odmor pokazat će vašu odanost partneru. Sada možete razmisliti o skijama ili sličnom poklonu.
Pokloni za Valentinovo – za zaručene parove
Ako ste se zaručili to znači da planirate s tom osobom provesti ostatak svog života. Partner već sigurno poznaje vaše financijsko stanje pa nemojte pretjerivati, ali kupite nešto čime ćete dati značenje zajedničkom vremenu koje slijedi. To može biti suvenir za vaš budući zajednički dom, foto-album za vaše buduće zajedničke fotografije ili škrinjicu za buduće zajedničke uspomene.
Pokloni za Valentinovo – za parove u braku
Ako ste zajedno već godinama, mislite sentimentalno i ne možete pogriješiti. Prisjetite se dana kada ste se upoznali, što ga e obilježilo? Ili rezervirajte sobu u istom hotelu kao za medeni mjesec. Prisjećanje samih početaka će biti pravo osvježenje.
Pokloni za Valentinovo – za parove s djecom
Parovima s djecom ništa nije tako potrebno kao odmor od djece. Zbog toga poklonite partneru večer bez djece. Unajmite dadilju, pitajte rođake ili prijatelje da pripaze na djecu, a vi se prisjetiti kako je bilo dok niste imali djecu.

dany
dany
Administrator
Administrator

Gender : Female
Broj postova : 3388
Age : 46
Lokacija : Čakovec
Zanimanje : Poljoprivredni tehničar
Kako ste saznali za ovaj forum : Ovo je moj forum
Država : Pokloni za Valentinovo Croati12
Bodovi aktivnosti : 1237
Registration date : 06.06.2008

https://nasa-djeca-i-mi.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Pokloni za Valentinovo Empty Re: Pokloni za Valentinovo

Postaj by Lady mama 12.02.10 2:38

MM me svake godine iznenadi ružom ili buketom cvijeća i moram priznati da mi je to i više nego dovoljno. ne bih se bunila da me iznenadi večericom u nekom lijepom romantičnom restoranu, ali Bože moj, i klopanje pizze dostavom je romantično ako je od srca..

Imate li običaj sa suprugom da se međusobno darivate za Valentinovo i
što Vam je ovo Valentinovo na umu?imate li tradiciju otići na večeru ili se nježno ušuškati ispod pokrivača zajedno? Pokloni za Valentinovo 33657
Lady mama
Lady mama
Srebrni član
Srebrni član

Gender : Female
Broj postova : 103
Age : 38
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : ekonomist
Kako ste saznali za ovaj forum : surfajući netom
Država : Pokloni za Valentinovo Croati12
Bodovi aktivnosti : 121
Registration date : 19.10.2009

[Vrh] Go down

Pokloni za Valentinovo Empty Re: Pokloni za Valentinovo

Postaj by Palčica 14.02.10 2:07

Mi tradicionalno odlazimo na večeru. Darove smo kupovali kad smo bili friško vjenčani,a sad mi je to bacanje novca. Večera i dobro raspoloženje su mi dovoljni.
Palčica
Palčica
Super Moderator
Super Moderator

Gender : Female
Broj postova : 720
Age : 53
Lokacija : Dalmacija
Bodovi aktivnosti : 181
Registration date : 02.08.2008

[Vrh] Go down

Pokloni za Valentinovo Empty Re: Pokloni za Valentinovo

Postaj by Lady mama 14.02.10 2:41

Lijepo.. dobar provod onda sutra na večeri Pokloni za Valentinovo 766518
Lady mama
Lady mama
Srebrni član
Srebrni član

Gender : Female
Broj postova : 103
Age : 38
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : ekonomist
Kako ste saznali za ovaj forum : surfajući netom
Država : Pokloni za Valentinovo Croati12
Bodovi aktivnosti : 121
Registration date : 19.10.2009

[Vrh] Go down

Pokloni za Valentinovo Empty Re: Pokloni za Valentinovo

Postaj by Magdalena 14.02.10 23:03

Mi se svi medusobno darivamo ( buduci da postoje razne vrste ljubavi),pa je muz dobio majcu i mali magnetic na kojem pise volim te zauvijek,Sara je dobila privjesak za mob.,a mala vodene boje i bombone od cokolade. Ja sam dobila veliko plisan osrce sa ocima i nogama i veliku Nutelu ( mljac,to je jedino sto jedem od slatkisa),crtez na kojem pise mama,voli te i 2 sata cuvanja male od Sare! Sve u svemu jako sam zadovoljna! Pokloni za Valentinovo 236459

Magdalena
Moderator
Moderator

Gender : Female
Broj postova : 272
Age : 57
Lokacija : Osijek
Država : Pokloni za Valentinovo Croati12
Bodovi aktivnosti : 90
Registration date : 04.08.2008

[Vrh] Go down

Pokloni za Valentinovo Empty Re: Pokloni za Valentinovo

Postaj by Lady mama 15.02.10 1:03

Vau Magdalena super!! baš lijepo.. Pokloni za Valentinovo 59803 najviše mi se sviđa onaj predzadnji dio koji je doista od srca tvoje curke djelo .mora da si presretna bila..

ja sam dobila veeeliki buket crvenih ruža.. baš me dirnulo.uvijek me dirne.. Pokloni za Valentinovo 670289
Lady mama
Lady mama
Srebrni član
Srebrni član

Gender : Female
Broj postova : 103
Age : 38
Lokacija : Zagreb
Zanimanje : ekonomist
Kako ste saznali za ovaj forum : surfajući netom
Država : Pokloni za Valentinovo Croati12
Bodovi aktivnosti : 121
Registration date : 19.10.2009

[Vrh] Go down

Pokloni za Valentinovo Empty Re: Pokloni za Valentinovo

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.